Fotbal | Fotbalové kartičky - One Footlball Shop

Starterpack Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018

Starterpack Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018

 
529 Kč
Základní startovní balení fotbalových kartiček Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018 z kolekce vydané k nadcházejícímu Mistrovství Světa, které se bude hrát v roce 2018 v Rusku. Obsahujue album, 4 balíčky a 1 limitovanou kartu. Album: - pevné desky s obálkou - na stránku se vejde 9(18) karet Balíček: - obsahuje 6 náhodných kartiček - kolekce má celkem 468 kartiček Jste připraveni poslat na hřiště svůj oblíbený tým? Správně se nalaďte a užijte si nadcházející Mistrovství Světa 2018 v Rusku s novými kartami Adrenalyn XL World Cup Russia 2018 od společnosti Panini! Žijte a hrajte s nejlepšími národními týmy při jejich snaze získat titul světového šampióna! Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je 468 sběratelských karet, včetně speciálních karet i karet v limitované edici. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.
Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL Road To Russia 2018

Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL Road To Russia 2018

 
499 Kč
Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL Road To Russia 2018 s kartičkami z kolekce vydané ke kvalifikaci na nadcházející Mistrovství Světa, které se bude hrát v roce 2018 v Rusku. - krabička obsahuje 10 balíčků (každý balíček obsahuje 6 karet) a dvě speciální karty z limitované edice. - kolekce má celkem 531 kartiček. Jste připraveni poslat na hřiště svůj oblíbený tým? Správně se nalaďte a užijte si kvalifikaci na nadcházející Mistrovství Světa 2018 v Rusku s novými kartami Adrenalyn XL Road To Russia od společnosti Panini! Žijte a hrajte s nejlepšími národními týmy při jejich snaze dostat se na světový šampionát! Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je 531 sběratelských karet, včetně speciálních karet i KARET V LIMITOVANÉ EDICI. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.
Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018

Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018

 
559 Kč
Velký dárkový box Panini Adrenalyn XL World Cup Russia 2018 obsahující kartičky z kolekce vydané k Mistrovství Světa ve fotbale 2018, hranému v Rusku. - krabička obsahuje 8 balíčků a 2 limitované karty - balíček obsahuje 6 náhodných kartiček - kolekce World Cup Russia má celkem 468 kartiček Jste připraveni poslat na hřiště svůj oblíbený tým? Správně se nalaďte a užijte si nadcházející Mistrovství Světa 2018 v Rusku s novými kartami Adrenalyn XL World Cup Russia 2018 od společnosti Panini! Žijte a hrajte s nejlepšími národními týmy při jejich snaze získat titul světového šampióna! Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je 468 sběratelských karet, včetně speciálních karet i karet v limitované edici. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.