Topps Match starterpack 2019/2020

399 Kč
Katalogové číslo:
5053307038820
Dostupnost:
do 7 dní
Kusů :

SBÍREJ, VYMĚŇUJ, VYHRÁVEJ!

Starterpack sběratelských kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/2020 vydaný k aktuální sezoně Ligy Mistrů UEFA, která vyvrcholí velkým finále v Istambulu. Obsahuje album, balíček se speciálním setem Super Squad, který se nevyskytuje v běžných balíčcích, jednu limitovanou kartu a velký herní plán.

Album má velikost zhruba formátu A4 a na každou stránku se vejde 9 kartiček z každé strany. Do alba se vejde kompletní kolekce, která obsahuje celkem 481 karet, včetně insertních sérií MVP, Man of the Match, 100 Club, Game Changer, Klubové loga, Centurion, Club Legend , Record Holders, taktické karty a samozřejmě limitované karty.

Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je několik stovek sběratelských karet, včetně speciálních karet i karet v limitované edici. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *